Stories Online

New Enemy

I. kapitola

Zazvonil budík. Bylo 1.července, venku svítilo slunce, bylo nádherné teplé ráno. Po minutě budíkova zvonění něčí ruka z postele budík vypla. Samantha Carterová vstala, došla se umýt do koupelny a do hotelové restaurace nasnídat.Už tam na nní čekaly její přátele a spolupracovníci. Jack O´Neil, David Jakson, Tilc... ,,Dobré ráno, Sam, jak ses vyspala ?" Zeptal se Jack s humorem v hlase. ,,skvěle, díky." Samanthase na něj usmála. ,,A vy ?" ,,Noo, šlo to. Když ovšem neberu v úvahu to, že Tilc chrápal tak, že to snad slyšelo celé patro." Jack s Daniellem se ušklíbli a i se Samanthou se podívali na Tilca s pobaveným výrazem. ,,Nemohu za svoje noční zvuky, já ani simbiant svoje činyve spánku neovládáme." Odpověděl klidně Tilc s klidným výrazem. ,,Co si budete přát ?" Ozvalo se za Danielem, byl to číšník a všichni se po něm podívali. ,,Jen kávu, čaj, kakao s čokoládou, čaj." Odpověděli Sam, Daniel, Jack a Tilc. Všichni se na Jackovy odpovědi zasmály a podívali se s údiveným výrazem na Jacka. ,,Co je ?,, Zeptal se Jack. ,, Prostě mi to chutná, co je na tom ? " Odpověděl a všichni pohotově reagovali. ,,Nic."
symboly symboly symboly symboly symboly symbolysymboly

    Po snídani se všichni odebrali do svých pokojů se převleknout do plavek a pak hned všichni na pláž pár metrů od hotelu. ,,Generál se tedy překonal." Ozvala se Samantha. ,,Ano, Athény jsou nádherné." Reagoval Daniel. ,,To ano, aspoň se trochu se opálím a odpočinu si od práce kolem brány." Ozval se Jack a Tilc jako vždy reagoval. ,,Souhlasím." S klidný a nepřístupným výrazem. Poté co došli na pláž a našli si místečko u slunečníku. Partička si u něj roztáhla deky a Jack si položil vedle ní deky taky rybařský prut. ,,Jacku, ty tu chceš opravdu chytat rybky ?" Zeptal se Daniel. ,,Jo, ale mám málo návnady, nechceš mi s ní pomoct ?" Nikdo Jackovou reakci nereagoval, všichni věděli kam s tím míří. Jack se pobaveně zasmál, nasadil černé brýle na nos a s prutem odkráčel si pujčit člun, aby mohl rybařit dál od břehu. Daniel, Sam a Tilc se po sobě podívali a šli si všichni mlčky společně zaplavat.
symboly symboly symboly symboly symboly symbolysymboly 
Už se stmívalo a malá skupina byla na cestě do hotelu z pláže,,To byl ale dlouhý den." Postěžoval si Jack. ,,Jen dvě malé rybky. Z toho jedna byla Nemo a druhá něčí ponožka." Sam s Danielem se po něm podívali. ,,Se jim nedivím, když jim nabízí nějakou zeleně vypadající hranolku." Ozve se Daniel a Tilc na něj souhlasně reaguje. ,,Skutku."
Žádné komentáře